Jesteśmy profesjonalne wyposażoną hurtownią fajerwerków mieszczącą się w Policach niedaleko Szczecina. Zamówienia poprzez naszą platformę internetową www.zestawydso.pl mogą składać klienci z całej Polski – serdecznie zachęcamy!

W naszej ofercie znajduje się ponad 1000 produktów dokładnie wyselekcjonowanych od wszystkich importerów. Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe oraz pełne wsparcie marketingowe (plakaty, banery,ulotki, katalogi).

Służymy fachową pomocą przy otwarciu sezonowego punktu z fajerwerkami, przeprowadzamy szkolenie sprzedażowe, pomagamy przy pełnym zatowarowaniu punktu oraz wynajmujemy namioty z pełnym wyposażeniem.

Za pośrednictwem platformy internetowej hurtowni mogą Państwo zapoznać się z asortymentem fajerwerków wraz z cenami, sprawdzić ich rzeczywistą dostępność a także obejrzeć filmy z efektami. Zamówione produkty dostarczamy własnym transportem lub z pomocą firmy kurierskiej. Istnieje również możliwość osobistego odbioru zakupionego towaru wprost z naszego magazynu.
W przypadku hurtowego zakupu fajerwerków niezbędna jest weryfikacja firmy. W tym celu prosimy o przesłanie danych firmowych na adres: kontakt@pirofan.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: +48 536 307 307 lub o odwiedzenie nas w siedzibie firmy ul. Spółdzielcza 25, 72-010 Police. Dzięki weryfikacji otrzymają Państwo login i hasło do hurtowni on-line.
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat naszej oferty zachęcamy do kontaktu.


PROSZĘ O WERYFIKACJĘ MOJEJ FIRMY
Zgadzam się na przetwarzanie danych