Hurtownia fajerwerków i sztucznych ogni PiroFan

PiroFan to nowoczesna hurtownia fajerwerków i sztucznych ogni, cały czas poszerzająca asortyment oferowanych produktów. Nasz stacjonarny sklep z petardami znajduje się w Policach koło Szczecina.

Oferujemy również możliwość składania zamówień w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami, dzięki któremu obsługujemy klientów z terenu całego kraju. Zajmujemy się detaliczną oraz hurtową sprzedażą fajerwerków i sztucznych ogni, działalność prowadzimy przez cały rok. W naszym asortymencie dostępne są zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia, jak i takie, które powinny być odpalone przez specjalistów. Organizujemy pokazy sztucznych ogni na różnego typu wydarzeniach!

 
Pokazy sztucznych ogni

Przygotowywaniem pokazów z zakresu pirotechniki scenicznej i widowiskowej zajmują się nasi kompetentni pracownicy.

Nasz zespół tworzą doświadczeni oraz młodzi pirotechnicy, dla których najważniejsze jest połączenia bezpieczeństwa i widowiskowości organizowanych pokazów. Spektakle pirotechniczne „tworzymy po to, by cieszyć oko”, jak mówi motto naszej firmy. Proponujemy organizację pokazu fajerwerków na weselu i innych uroczystościach. Korzystając z naszych usług, możecie Państwo liczyć na nasz pełen profesjonalizm.

 
Hurtownia fajerwerków PiroFan - o nas

Jako entuzjaści fajerwerków pierwszy kontakt z tymi produktami mieliśmy od najmłodszych lat. Biorąc pod uwagę mniejszą dostępność tych wyrobów w tamtych czasach, często zmuszeni byliśmy domowymi sposobami osiągać różne efekty, co sprawiało nam niesamowitą satysfakcję.

Ciąg do pirotechniki był na tyle duży, iż w późniejszym czasie zarówno z zamiłowania do niej jak i piłki nożnej urozmaicaliśmy sportowe wydarzenia tworząc oprawy pirotechniczne w przeróżnych formach z wykorzystaniem większości dostępnych wówczas materiałów … oczywiście klasy 1.4G. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć jak funkcjonuje rynek pirotechniczny w Polsce oraz złapać pierwsze kontakty handlowe, które przełożyły się w 2002 roku na sezonową sprzedaż detaliczną fajerwerków, która z czasem przerodziła się w całoroczną hurtownię fajerwerków i sztucznych ogni. Prowadzimy również sklep internetowy z fajerwerkami.

Organizacja pokazów sztucznych ogni

Kolejnym krokiem były liczne szkolenia oraz zajęcia praktyczne, które pozwoliły nam nie tylko podnieść nasze kwalifikacje, lecz także otrzymać pozwolenie Wojewody Zachodniopomorskiego na wykonywanie profesjonalnych pokazów sztucznych ogni, które jest niezbędne do świadczenia usług w tym zakresie. Od tego czasu zajmujemy się organizowaniem pokazów fajerwerków na weselach i innych imprezach okolicznościowych.

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania

Naszym najnowszym wyzwaniem jest wprowadzenie nowej jakości na polskim rynku w dziedzinie zestawów fajerwerków do samodzielnego odpalania, dzięki czemu możemy Państwu przedstawić niezwykłe zestawy DSO.

Sklep z fajerwerkami i petardami – nasze cele
Naszym stałym celem jest systematyczny rozwój i poszerzanie zakresu oferowanych usług oraz zbudowanie silnej marki ułatwiającej rozwój i wzmocnienie wizerunku firmy.
Najważniejsze cele dla firmy PiroFan na najbliższe lata:
  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie pirotechniki scenicznej i widowiskowej oraz stałe podnoszenie jakości naszej działalności,
  • spełnianie potrzeb naszych klientów oraz dostarczanie im satysfakcji ze świadczonych przez nas usług jak i oferowanych materiałów,
  • poszerzanie liczby partnerów na różnych płaszczyznach,
  • wprowadzanie nowej jakości na polskim rynku zestawów fajerwerków do samodzielnego odpalania „DSO”,
  • wykorzystywanie możliwości oferowanych przez Internet do zwiększenia skali działalności firmy, w tym rozwijanie sklepu internetowego z fajerwerkami,
  • osiąganie zamierzonych zysków, gdyż stanowi to istotę funkcjonowania firmy.

W naszej hurtowni fajerwerków PiroFan czeka na Państwa duży wybór bezpiecznych i atestowanych materiałów pirotechnicznych – fajerwerków, sztucznych ogni, petard FP3.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy organizowaniu pokazów sztucznych ogni na różnego typu uroczystościach i wydarzeniach.