Petardy hukowe

W naszym sklepie znajdziesz niezwykle szeroki asortyment petard hukowych, będących jednymi z najchętniej wybieranych materiałów pirotechnicznych. W sprzedaży posiadamy wyłącznie legalne petardy i materiały pirotechniczne, o parametrach zgodnych z obowiązującym w Polsce prawem. Oferujemy zarówno popularne petardy odpalane na draskę, jak i petardy hukowe na lont. Szeroki wybór petard, które mimo niepozornego wyglądu, potrafią zaskoczyć mocą wystrzału, z pewnością usatysfakcjonuje każdego miłośnika bezpiecznej pirotechniki.

Ogromne zainteresowanie petardami hukowymi zaowocowało dynamicznym rozwojem branży idącym w kierunku zapewnienia jak najszerszej oferty tego rodzaju pirotechniki. Petarda zbudowana jest z tekturowej tulejki (rurki), wypełnionej prochem. Na jej czubku może znajdować się draska lub lont służące do odpalania. Petardy hukowe są jednymi z najłatwiej dostępnych środków pirotechnicznych, choć należy pamiętać, że nieprawidłowo użytkowane, mogą doprowadzić do ciężkich obrażeń.

Sprawdź naszą bogatą kolekcję petard hukowych i wybieraj najlepszą pirotechnikę od sprawdzonych producentów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sprzedaż internetowa zamknięta. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych! 1) Police ul Spółdzielcza 25 czynne: 9:00-21:00 2) Lubieszyn 9A czynne: 9:00-21:00 3) Piła ul Motylewska 10 czynne: 9:00-21:00 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! Wszystkie złożone zamówienie internetowe zostaną zrealizowane! Zamknij