POKAZ FAJERWERKÓW I SZTUCZNYCH OGNI DO SAMODZIELNEGO ODPALANIA

Bardzo ważną częścią oferty naszej hurtowni fajerwerków jest sprzedaż zestawów do samodzielnego odpalania „DSO”. Wieloletnia działalność na rynku i zdobywanie kolejnych doświadczeń w branży pirotechnicznej pozwoliły nam stworzyć zestawy fajerwerków najwyższej jakości, wyróżniające się na tle konkurencji. Są one sprawdzoną i tańszą alternatywą dla pokazów sztucznych ogni obsługiwanych przez specjalistów. W zestawach „DSO” materiały pirotechniczne są tak dobrane i połączone, że podpalenie lontu lub naciśniecie guzika w pilocie radiowym uruchamia pokaz sztucznych ogni na wysokim poziomie. Wszystko odbywa się samoistnie. Z obsługą takiego zestawu fajerwerków bez problemu poradzi sobie każda pełnoletnia osoba. W celu zapewniania możliwe najwyższego poziomu bezpieczeństwa dostarczamy instrukcję obsługi zarówno w formie papierowej, jak i w postaci filmiku instruktażowego. Dodatkowo zapewniamy pełne przeszkolenie dla osoby odpowiedzialnej za opalenie zestawu „DSO”.
zestaw do samodzielnego odpalania - pirofan.pl
Nasze zestawy zbudowane są w taki sposób, aby gwarantowały bezpieczeństwo, niezawodność oraz nie stwarzały problemów w transporcie. Wszystkie rozwiązania zastosowane w naszych zestawach były przez nas wielokrotnie testowane i sprawdzane. Zestawy są odporne na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg). System odpalania został zdublowany, aby do maksimum ograniczyć jego niezawodność. Jesteśmy o tym przekonani, dlatego dajemy na nasze zestawy gwarancję (zestaw nie zadziała? zwrócimy Ci pieniądze!). Zestawy umieściliśmy w solidnych drewnianych skrzyniach, co znacznie ułatwia ich transport, oraz organiczna możliwość uszkodzenia.

zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania - pirofan.pl

New Year celebration fireworks

Wszystkie używane przez nas ładunki pirotechniczne posiadają maksymalne parametry jakie polskie prawo dopuszcza do używania bez dodatkowych pozwoleń. Nawet w najmniejszych naszych zestawach nie znajdziecie Państwo materiałów o niższych parametrach. Mając na uwadze, że jest to dokładnie wyselekcjonowany towar od liczących się importerów, który w dużej mierze ściągany jest na nasze życzenie możecie być Państwo pewni, że efekty naszych zestawów zachwycą wszystkich uczestników uroczystości na których zostaną one odpalone. Nie wykorzystujemy tanich materiałów, ponieważ nie gwarantują one dobrych efektów, ani tym bardziej bezpieczeństwa, które w tym przypadku jest niezwykle istotne.

ZAMAWIAM ZESTAW DO SAMODZIELNEGO ODPALANIA
Zgadzam się na przetwarzanie danych
Zestawy DSO
Producent: PIROFAN
649 zł
Zobacz więcej
Producent: PIROFAN
999 zł
Zobacz więcej
Producent: PIROFAN
1299 zł
Zobacz więcej
Producent: PIROFAN
1549 zł
Zobacz więcej
Producent: PIROFAN
1699 zł
Zobacz więcej
Producent: PIROFAN
1999 zł
Zobacz więcej
Producent: PIROFAN
2499 zł
Zobacz więcej
Producent: PIROFAN
2999 zł
Zobacz więcej