W ofercie naszego internetowego sklepu z fajerwerkami on-line znajdziesz różnego rodzaju pirobajery, z pomocą których znacznie urozmaicisz pokazy sztucznych ogni. Asortyment obejmuje małe petardy zróżnicowane pod względem efektów – zarówno wizualnych, jak i dźwiękowych. To m.in. klasyczne „motylki”, „pchełki” i „diabełki”. W zestawach znajduje się od kilku do kilkudziesięciu sztuk środków pirotechnicznych. Produkty z tej serii mogą służyć również do odstraszania dzikiej zwierzyny i ptactwa.

Oferowane na Pirofan.com.pl artykuły pochodzą od zaufanych importerów, objęte są stosownymi certyfikatami. Aby jednak zabawa petardami była w pełni bezpieczna, warto przestrzegać kilku ważnych zasad. Przede wszystkim, należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Z pirobajerów powinno się korzystać zgodnie z zaleceniami producenta – w przeciwnym wypadku może dojść do oparzenia lub zranienia osób znajdujących się w pobliżu. Nie powinno się korzystać z nich w terenie zabudowanym, a jedynie na wolnej przestrzeni. Zabronione jest również wyrzucanie tych artykułów przez okno.

Zapoznaj się już dziś z naszą pełną ofertą i wybierz markowe pirobajery z dostawą do domu. Koszt wysyłki uzależniony jest od wagi zamówienia. Bez względu na to, ile pirobajerów zakupisz – dostarczymy Ci je pod wskazany adres, odpowiednio zabezpieczając przesyłkę na czas transportu. Masz pytania? Jeśli tak, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Klientów z Piły i Polic zapraszamy do osobistego odbioru petard w stacjonarnym punkcie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sprzedaż internetowa zamknięta. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych! 1) Police ul Spółdzielcza 25 czynne: 9:00-21:00 2) Lubieszyn 9A czynne: 9:00-21:00 3) Piła ul Motylewska 10 czynne: 9:00-21:00 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! Wszystkie złożone zamówienie internetowe zostaną zrealizowane! Zamknij