Race i flary stadionowe

Choć flary i race stadionowe robią niepowtarzalne wrażenie na meczach czy różnego rodzaju zgromadzeniach, nie każdy wie, że podstawowym zadaniem tego rodzaju pirotechniki od zawsze było sygnalizowanie niebezpieczeństw. W odróżnieniu od rac, które służą głównie do oświetlania, flary mogą być wyposażone w silniki rakietowe, umożliwiające im wylatywanie w powietrze i sygnalizowanie na dużych wysokościach, np. na otwartym morzu.

Zarówno flary, jak i race to pirotechnika, która doskonale sprawdza się podczas opraw meczowych, tworząc niepowtarzalny klimat na stadionach piłkarskich czy żużlowych. Widok trybuny rozświetlonej jaskrawym blaskiem sprawia, że serce bije mocniej nie tylko fanatykowi, ale każdemu postronnemu obserwatorowi sportowego wydarzenia – czy to na stadionie, czy w TV.

Sklep online – pirotechnika dla kibiców

W tej kategorii czekają na Ciebie zarówno flary stadionowe, jak i szeroki asortyment rac dla kibiców. Z naszymi produktami każda oprawa sportowego widowiska stanie się jeszcze bardziej efektowna. Sprawdź ofertę i zamów już dziś!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sprzedaż internetowa zamknięta. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych! 1) Police ul Spółdzielcza 25 czynne: 9:00-21:00 2) Lubieszyn 9A czynne: 9:00-21:00 3) Piła ul Motylewska 10 czynne: 9:00-21:00 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! Wszystkie złożone zamówienie internetowe zostaną zrealizowane! Zamknij