Granaty i świece dymne

W bogatej ofercie materiałów pirotechnicznych przygotowanej przez nasz sklep internetowy świece dymne oraz granaty odgrywają bardzo istotną rolę. Granat dymny nie wybucha, za to charakteryzuje się szerokim zastosowaniem w służbach mundurowych – wojsku, policji. Jest używany w celach sygnalizacyjnych, a dzięki różnym substancjom składowym, może emitować dymy o zróżnicowanej barwie.

Świece dymne

Z kolei świece dymne, bardzo często wykorzystuje się do maskowania, zarówno na morzu, jak i podczas operacji lądowych. Doskonale nadają się do tworzenia zasłony dymnej, w celu osłony działań poszczególnych żołnierzy lub całych jednostek.

Dostępne w naszej ofercie świece dymne oraz granaty różnią się między sobą rozmiarem, barwą emitowanego dymu oraz czasem dymienia. Z pewnością dobrze sprawdzą się przy wykonywaniu opraw meczowych czy w grach taktycznych, np. paintballu czy ASG.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sprzedaż internetowa zamknięta. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych! 1) Police ul Spółdzielcza 25 czynne: 9:00-21:00 2) Lubieszyn 9A czynne: 9:00-21:00 3) Piła ul Motylewska 10 czynne: 9:00-21:00 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! Wszystkie złożone zamówienie internetowe zostaną zrealizowane! Zamknij